Začni tu

Zápisník Better Mondays by Patris Jarabicova

Objednať

Môžeš sa tešiť na..

 • Praktický rozmer A6, ktorý sa zmestí do každého batohu.
 • Kvalitnú tvrdú väzbu, ktorá prežije každú cestu.
 • Vyfarbovaciu mapu sveta.
 • Uzatváraciu gumičku a lacetku
 • Dostatok priestoru na zapisovanie – a to až 130 linajkovaných strán.
 • Všetky Better Mondays, ktoré ma počas tohtoročnej cesty po Ázii niečo naučili.
 • Zaujímavé kapitoly, pri ktorých zastavíš a zamyslíš sa.
 • Kapitolu, ktorá ti pomôže zistiť, čo ti bráni v cestovaní a aké sú tvoje priority.
 • Kapitolu „cestovanie očami Patris“ s tipmi na nezabudnuteľné zážitky ale aj radami, ako cestovať zodpovednejšie.
 • Kapitolu „zlepši si náladu“ v ktorej nájdeš kopec tipov na to, ako si rozžiariť deň.
 • Priestor na 3 vlastné Better Mondays, ktoré chceš mať vždy pred očami.
 • Kapitolu „spomienky“, do ktorej ti budú môcť prispieť všetci ľudia, na ktorých nechceš zabudnúť.
 • Index, vďaka ktorému sa budeš v zápisníku orientovať rýchlo a efektívne.
O autorke

Ahoj,volám sa Patrícia

„Vďaka cestovaniu objavíš najkrajšie miesta na svete i v sebe.“

Študentka života, kreatívna duša, cestovateľka, fotografka, influencerka, milovníčka divokej prírody, inšpirátorka. Moja zvedavosť ma zaviedla na rôzne kúty sveta, do najtemnejších miest mojej duše, kde objavujem slobodu.

Ďakujem, že zápisník sa dostal už k viac ako 1500 ľuďom.

Zápisník Better Mondays by Patris Jarabicova

Objednať

Do dobrodružného i mindfulness života...

Vyrobený s láskou k prírode

Zo 100% recyklovaného papiera

Milujem prírodu a všetok život v nej. Inšpiruje ma. Dobíja ma energiou. Prepájam sa v nej sama so sebou, nechávam v nej problémy, stress, dostávam tam úžasné nápady... Preto som sa snažila vybrať čo najšetrnejší papier k planéte - zápisník je zo 100% recyklovaného papiera. Nielenže šetrí stromy, na jeho výrobu sa spotrebuje oveľa menej energie, vody, nie je chemicky bielený a redukuje sa ním objem odpadu na skládkach. Yes! Papier drží certifikáty FSC 100% recycled, Eu Ecolabel a Chlorine free. Vyrobený s láskou k prírode.

Zápisník Better Mondays by Patris Jarabicova

Objednať
Recenzie

Čo na zápisník Better Mondays hovoria známe tváre?


Cestujem a viem, ako vie spoznávanie sveta, kultúr a ľudí zmeniť názory, priority a život človeka. Patris si týmto procesom prešla - a svoje myšlienky, lekcie a zážitky zdieľa v jej inšpiratívnom Better Mondays zápisníku. Ak ste milovníkom cestovania, života a všetkých jeho krás, hľadáte nové perspektívy, máte otvorenú myseľ, zbožňujete pekné myšlienky a taktiež si tie svoje radi zapisujete, Better Mondays zápisník bude vašim skvelým spoločníkom. Kúpou ešte i pripejete na dobrú vec - za mňa no brainer, kupujem! ❤️️Patris je svojim štýlom cestovania pre mňa veľkou inšpiráciou, zbožňujem jej autentickosť a zápal pri objavovaní nových miest a kultúr. <br>Jej nový projekt zápisník Better Mondays okrem toho že je vyrobený zo 100% recyklovaného materiálu, čo je za mňa obrovské plus, obsahuje vo svojich myšlienkach dávku pozitívnej energie, ktorú každý z nás potrebuje či už pri každodennom živote alebo tam vonku na cestách. Za mňa je to krásne dielo a som poctený že som ho dostal k nahliadnutiu medzi prvými!Patris vložila do Better Mondays zápisníku množstvo pozitívnej energie, myšlienok, krásnych fotiek z dobrodružstiev ale najmä celé svoje srdce. Dlho o niečom snívaš, no nevieš sa odhodlať k činom? S Better Mondays objavíš odhodlanie na realizáciu svojich najväčších snov. Je určený bláznivým cestovateľom, ale aj úplne bežným ľuďom. Nie je to len zápisník ale aj super pomocník pri plánovaní dôležitých rozhodnutí, pretože ti na každej strane pripomenie, že na to máš a dokážeš to! Pripomenie ti, čo je v skutočnosti dôležité, čomu by si mal venovať viac času a čo ťa baví. Povzbudí ťa v ťažkých chvíľach... Uvedomíš si svoje strachy a obavy a tým sa priblížiš k uskutočneniu svojich snov, pretože už to nebude jedna veľká neznáma. Náhľad do tohoto unikátneho zápisníku ma presvedčil o kreativite jeho autorky a som veľmi rada, že som mala možnosť nahliadnuť medzi prvými. Ďakujem ❤️Na Patris mám veľmi rád jej spôsob cestovania. To, že sa nezmyselne nenaháňa za “instaspotmi” ale krajiny sa vždy snaží spoznať do hĺbky. Vyráža aj na menej populárne miesta, kde sa vždy snaží spoznať miestnych ľudí a dostať sa tak krajine pod kožu. Navyše pri tom všetkom myslí aj na ochranu prírody. V jej zápisníku nám servíruje tipy ako sama cestuje, ako si cestovanie dokonale užiť a zároveň sa čo najviac naučiť. Za mňa je toto jej dielo skvelá voľba ako sa na cestovanie pozerať inak.️


Better Mondays

inšpiratívny zápisník

18,90 €

poštovné od 2€

Chceš osobné venovanie?

 • 1.Zvoľ si spôsob platby prevodom alebo online kartou.
 • 2.Napíš do poznámky pre koho napíšem venovanie :)

*platí pre vopred uhradené objednávky