Hľadáte kvalitný vizálny obsah na svoju webstránku či sociálne siete? V tom prípade ste na správnom mieste. Už 5 rokov sa venujem tvorbe originálneho obsahu, ktorý predáva a posilňuje dobré meno značky.

Spolupráce si však vždy vyberám starostlivo podľa toho, či spadajú do môjho kruhu záujmov, a či sa s filozofiou danej firmy dokážem stotožniť. Len vtedy má spolupráca zmysel pre obe strany.

Primárne sa zaujímam o zdravý životný štýl, zdravé varenie / pečenie, cestovanie a dobrovoľníctvo. Rada podporím malých poctivých podnikateľov napríklad prírodnej kozmetiky, ale i veľké spoločnosti, ktoré dbajú na svoju ekologickú stopu. Sledujú ma najmä ženy zo Slovenska a Českej republiky vo veku 18 - 34 rokov.

Čo ponúkam ?

Potrebujete kvalitné fotografie na váš web či sociálne siete (Instagram a Facebook)? Vytvorím vám profesionálny obsah na mieru, ktorý bude nielen vizuálne zaujímavý, ale aj priláka nových klientov.

Máte produkt, ktorý potrebujete zaujímavo odprezentovať? V rámci svojich služieb ponúkam aj tvorbu receptov na mieru, ktorých súčasťou bude vaša surovina / produkt. Výstup zahŕňa (okrem samotného receptu) aj kreatívnu fotodokumentáciu.

Na svojej stránke poskytujem možnosť natívnej reklamy vo forme článku, ktorý vytvorím a zverejním po testovaní produktu / služby.

Moja tvorba:


Spolupráce na Instagrame

Na mojom instagramovom profile (46,1 tisíc followerov) nájdete aj príspevky, ktoré obsahujú product placement. V minulosti som dlhodobo spolupracovala so značkou BiotechUSA a v súčasnosti podporujem prírodnú kozmetiku Annemarie Borlind a handmade produkty od značky Jarisse. Počas cestovania sa k tomu pridala aj tvorba foto / video obsahu pre rezorty, napríklad Kandooma HolidayInn Maldives alebo Noel Rodrigo’s leopard safari Sri lanka. Spolupráce/bartery si vyberám podľa podmienok uvedených vyššie.


Vývoj receptov

Ak ste si prečítali sekciu „o mne“ tak už viete, ako veľmi milujem jedlo, zdravé varenie a objavovanie nových chutí. Mojím cieľom je neustále tvoriť nové a nové recepty, ktoré môžem zdielať so svojimi sledovateľmi. Ak máte produkt, ktorý potrebujete zaujímavo odprezentovať, veľmi rada vám vytvorím recept na mieru spolu s kreatívnymi fotografiami.


Fotografie jedál

Fotoaparát je mojou neoddeliteľnou súčasťou a keďže som sa posledné roky venovala vareniu, vznikla z toho dokonalá kombinácia. V oboch kuchárkach, ktorých som spoluautorkou, sú uverejnené moje vlastné fotografie a preto by som v budúcnosti chcela túto možnosť rozšíriť aj na gastro oblasť.


Dokumetárna fotografia

Za tri roky cestovania sa nazbierala celkom slušná zbierka fotografií, ktoré zachytávajú život, kultúru a emócie ľudí z celého sveta. Milujem pocit, ak môžem preniknúť do životov miestnych, učiť sa od nich a pomáhať im. V budúcnosti sa chcem dokumentárnej tvorbe venovať ešte o čosi viac a v prípade, že by ste mali záujem o zakúpenie mojich fotografií, ma neváhaje kontaktovať.

Zaujal vás môj obsah

Kontaktujte ma

Instragram

Dnešné Better Monday🤩 . “ Zázraky sa dejú, pokiaľ v ne skutočne veríš. “ napísalo mnoho príbehov z ciest, ale trklo mi to až tu v Tanzánii. . Čo keby vám sem občas pridám aj fotky z lokálneho života…

Moje pocity práve teraz🤩🤩

Každodenný reset hlavy po práci😍

✨PREKVAPENIE!✨ . Presne rok dozadu začal neuveriteľný príbeh dvoch osôb, ktoré cestovali tisíce kilometrov, aby sa našli🥰 A spoločne sa plavili na vlnách dobrodružstva🔥, lásky❤️ a zážitkov na celý…

“ Všetko čo robíš, rob najlepšie ako vieš v danom momente. “ bolo dnešné Better Monday✨

Na začiatku som dostala nápad, ktorý by pomohol v živote mne a teraz sa o ten nápad delím s viac ako tisíckou úžasných ľudí🥰😍 #bettermondays . . Link na inšpiratívny zápisník nielen pre cestovateľov…

Toto miesto milujem. Kdekoľvek na svete🌊🧜‍♀️

Našli sme poklad🤩 . Tento prázdny sandbank, ktorý je 10 minút od domu sa nám vždy objaví pri odlive🌊🤩✨

Môžeme si vybrať 👉 vystúpiť z komfortnej zóny a vydať sa na cestu do neznáma, kde to ešte nepoznáme a nevieme, čo nás čaká alebo ostať na mieste v bezpečnej bublinke v prostredí, ktoré nám už nemá čo…

Každou jednou cestou sa pozerám na svet inak👣

“ Je jedno aké bláznivé cieľe chceš uskutočniť, pokiaľ v ne skutočne veríš✨ “ je dnešné Better Monday - viac v stories🤩🙏

Aktuálne je to už týždeň, čo som v karanténe kvôli covidu a ako takáto bojovníčka sa vôbec necítim😅🔪 . Moje telo je stále slabé, no predstava, že za nejaký čas budem opäť na cestách ma neskutočne…