Hľadáte kvalitný vizálny obsah na svoju webstránku či sociálne siete? V tom prípade ste na správnom mieste. Už 5 rokov sa venujem tvorbe originálneho obsahu, ktorý predáva a posilňuje dobré meno značky.

Spolupráce si však vždy vyberám starostlivo podľa toho, či spadajú do môjho kruhu záujmov, a či sa s filozofiou danej firmy dokážem stotožniť. Len vtedy má spolupráca zmysel pre obe strany.

Primárne sa zaujímam o zdravý životný štýl, zdravé varenie / pečenie, cestovanie a dobrovoľníctvo. Rada podporím malých poctivých podnikateľov napríklad prírodnej kozmetiky, ale i veľké spoločnosti, ktoré dbajú na svoju ekologickú stopu. Sledujú ma najmä ženy zo Slovenska a Českej republiky vo veku 18 - 34 rokov.

Čo ponúkam ?

Potrebujete kvalitné fotografie na váš web či sociálne siete (Instagram a Facebook)? Vytvorím vám profesionálny obsah na mieru, ktorý bude nielen vizuálne zaujímavý, ale aj priláka nových klientov.

Máte produkt, ktorý potrebujete zaujímavo odprezentovať? V rámci svojich služieb ponúkam aj tvorbu receptov na mieru, ktorých súčasťou bude vaša surovina / produkt. Výstup zahŕňa (okrem samotného receptu) aj kreatívnu fotodokumentáciu.

Na svojej stránke poskytujem možnosť natívnej reklamy vo forme článku, ktorý vytvorím a zverejním po testovaní produktu / služby.

Moja tvorba:


Spolupráce na Instagrame

Na mojom instagramovom profile (46,1 tisíc followerov) nájdete aj príspevky, ktoré obsahujú product placement. V minulosti som dlhodobo spolupracovala so značkou BiotechUSA a v súčasnosti podporujem prírodnú kozmetiku Annemarie Borlind a handmade produkty od značky Jarisse. Počas cestovania sa k tomu pridala aj tvorba foto / video obsahu pre rezorty, napríklad Kandooma HolidayInn Maldives alebo Noel Rodrigo’s leopard safari Sri lanka. Spolupráce/bartery si vyberám podľa podmienok uvedených vyššie.


Vývoj receptov

Ak ste si prečítali sekciu „o mne“ tak už viete, ako veľmi milujem jedlo, zdravé varenie a objavovanie nových chutí. Mojím cieľom je neustále tvoriť nové a nové recepty, ktoré môžem zdielať so svojimi sledovateľmi. Ak máte produkt, ktorý potrebujete zaujímavo odprezentovať, veľmi rada vám vytvorím recept na mieru spolu s kreatívnymi fotografiami.


Fotografie jedál

Fotoaparát je mojou neoddeliteľnou súčasťou a keďže som sa posledné roky venovala vareniu, vznikla z toho dokonalá kombinácia. V oboch kuchárkach, ktorých som spoluautorkou, sú uverejnené moje vlastné fotografie a preto by som v budúcnosti chcela túto možnosť rozšíriť aj na gastro oblasť.


Dokumetárna fotografia

Za tri roky cestovania sa nazbierala celkom slušná zbierka fotografií, ktoré zachytávajú život, kultúru a emócie ľudí z celého sveta. Milujem pocit, ak môžem preniknúť do životov miestnych, učiť sa od nich a pomáhať im. V budúcnosti sa chcem dokumentárnej tvorbe venovať ešte o čosi viac a v prípade, že by ste mali záujem o zakúpenie mojich fotografií, ma neváhaje kontaktovať.

Zaujal vás môj obsah

Kontaktujte ma

Instragram

Práve tu na konci sveta v Západnej Papui nás prepadali myšlienky, že to čo sa deje je jeden neuveriteľný bláznivý príbeh🤩 Ani jeden z nás sme netušili, že budeme musieť vycestovať 10 000km, aby sa…

Ahojte, rada by som vám niečo povedala k predchádzajúcemu postu👉 Tí, čo ma sledujete dlhšiu dobu, viete, že by som nikomu nechcela úmyselne spôsobiť bolesť, preto ma úprimne mrzí, ak sa to niekoho…

Maximálne vďačná za človeka, ktorý stojí vedľa mňa, nie proti mne a pomáha mi dosahovať moje šialené ciele😍🤩 A o to viac som šťastnejšia, že to je vzájomné❤️

Tento moment si budem pamätať navždy😭

Čím viac spoznávam prírodu, našu planétu a zvieratá na nej, tým viac ju milujem a chápem ako každý jeden tvor je dôležitý😍🌿 #pachamama

Safari mi ukradlo ❤️

Čoskoro sa s týmto ostrovom budem lúčiť...no už sa neviem dočkať na nové dobrodružstvo🦒🐘✨

Posledné dni sa diali krásne veci😍🙏

Na svojej vlastnej ceste🙏

Nikdy by ma ani vo sne nenapadlo akou cestou spoločne prejdeme, čo zažijeme, ako spolu duševne porastieme, inšpirujeme sa navzájom, predáme si nespočetné množstvo zaujímavých myšlienok a…

Som šťastná, že som žena💕 Sme jedinečné, silné, citlivé, obetavé, vytrvalé, trpezlivé, cieľavedomé, krásné a každá jedna sme svojím vlastným spôsobom VÝ-NI-MOČ-NÉ BYTOSTI✨ . Priala by som si, aby…

Žiadny make up, soľ vo vlasoch, oceán, slnko❤️to je moje🤩