Hľadáte kvalitný vizálny obsah na svoju webstránku či sociálne siete? V tom prípade ste na správnom mieste. Už 5 rokov sa venujem tvorbe originálneho obsahu, ktorý predáva a posilňuje dobré meno značky.

Spolupráce si však vždy vyberám starostlivo podľa toho, či spadajú do môjho kruhu záujmov, a či sa s filozofiou danej firmy dokážem stotožniť. Len vtedy má spolupráca zmysel pre obe strany.

Primárne sa zaujímam o zdravý životný štýl, zdravé varenie / pečenie, cestovanie a dobrovoľníctvo. Rada podporím malých poctivých podnikateľov napríklad prírodnej kozmetiky, ale i veľké spoločnosti, ktoré dbajú na svoju ekologickú stopu. Sledujú ma najmä ženy zo Slovenska a Českej republiky vo veku 18 - 34 rokov.

Čo ponúkam ?

Potrebujete kvalitné fotografie na váš web či sociálne siete (Instagram a Facebook)? Vytvorím vám profesionálny obsah na mieru, ktorý bude nielen vizuálne zaujímavý, ale aj priláka nových klientov.

Máte produkt, ktorý potrebujete zaujímavo odprezentovať? V rámci svojich služieb ponúkam aj tvorbu receptov na mieru, ktorých súčasťou bude vaša surovina / produkt. Výstup zahŕňa (okrem samotného receptu) aj kreatívnu fotodokumentáciu.

Na svojej stránke poskytujem možnosť natívnej reklamy vo forme článku, ktorý vytvorím a zverejním po testovaní produktu / služby.

Moja tvorba:


Spolupráce na Instagrame

Na mojom instagramovom profile (46,1 tisíc followerov) nájdete aj príspevky, ktoré obsahujú product placement. V minulosti som dlhodobo spolupracovala so značkou BiotechUSA a v súčasnosti podporujem prírodnú kozmetiku Annemarie Borlind a handmade produkty od značky Jarisse. Počas cestovania sa k tomu pridala aj tvorba foto / video obsahu pre rezorty, napríklad Kandooma HolidayInn Maldives alebo Noel Rodrigo’s leopard safari Sri lanka. Spolupráce/bartery si vyberám podľa podmienok uvedených vyššie.


Vývoj receptov

Ak ste si prečítali sekciu „o mne“ tak už viete, ako veľmi milujem jedlo, zdravé varenie a objavovanie nových chutí. Mojím cieľom je neustále tvoriť nové a nové recepty, ktoré môžem zdielať so svojimi sledovateľmi. Ak máte produkt, ktorý potrebujete zaujímavo odprezentovať, veľmi rada vám vytvorím recept na mieru spolu s kreatívnymi fotografiami.


Fotografie jedál

Fotoaparát je mojou neoddeliteľnou súčasťou a keďže som sa posledné roky venovala vareniu, vznikla z toho dokonalá kombinácia. V oboch kuchárkach, ktorých som spoluautorkou, sú uverejnené moje vlastné fotografie a preto by som v budúcnosti chcela túto možnosť rozšíriť aj na gastro oblasť.


Dokumetárna fotografia

Za tri roky cestovania sa nazbierala celkom slušná zbierka fotografií, ktoré zachytávajú život, kultúru a emócie ľudí z celého sveta. Milujem pocit, ak môžem preniknúť do životov miestnych, učiť sa od nich a pomáhať im. V budúcnosti sa chcem dokumentárnej tvorbe venovať ešte o čosi viac a v prípade, že by ste mali záujem o zakúpenie mojich fotografií, ma neváhaje kontaktovať.

Zaujal vás môj obsah

Kontaktujte ma

Instragram

Expedícia Cesta dvou 2 ľudia, 2 staré bycikle … ehm.. nie nie, trochu sme to upravili…. 2 zostávajúce štáty - Namíbia a Juhoafrická republika. Yes! ✨ . Poznáte to, niečo si naplánujete, máte od toho…

Into the wild✨

Nič nie je navždy✨ . Veľa ľudí sa na to pozerá negatívne, no vo mne to skôr vzbudzuje prítomný moment, ktorý chcem zažiť a nie prežiť💎

Každé jedno stretnutie s divokým zvieraťom žijúcim vo svojom prirodzenom prostredí je neskutočný zážitok🙏🤩

Let´s have some fun⚡️ . Expedícia Cesta dvou 👉2 ľudia, 2 staré bicykle a celý náš život na nich. 3 africké štáty. Zambia, Namíbia a Juhoafrická republika. Yes!❤️ . Kto bude počas toho bláznovstva s…

Wuaa predpredaj na knihu Cesta Dvou je spustený✨ . Neuveriteľný príbeh Slovenky a Čecha, ktorí cestovali cez 8000km, aby sa našli a spoločne plávali na vlnách dobrodružstva, lásky a zážitkov na celý…

Mala som silný vnútorný pocit, že musím pred rokom a pol vycestovať. Sama. Bez snúbenca, opustiť rozbehnutý business, zanechať za sebou istoty a zázemie. . Ten čas, čo som sa na Slovensku snažila…

Aj Sumatra a dobrovoľnícky program bude detailne popísaný v knihe😍 Ale tak ako možno nečakáte... . Čo prežívajú dvaja ľudia v začínajúcom vzťahu, ktorí sa poznajú pár dni? 😳Romantiku? Uf na to v…

Na túto noc nikdy nezabudnem😍 . Spanie v divočine v stane pod aktívnou sopkou pri hraniciach s Keňou❤️

Vodopád uprostred divočiny😍

Ďakujem❤️

Ahoooooooj 🦒😍